Rüyada kendi kalbinin sesini duymak

Rüyada kendi kalbinin sesini duymak bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kalbinin sesini duymak gördüyseniz:

  • Bazı bilgileri yanlış değerlendirmeniz ya da duygusal yanılsamalar nedeniyle problem yaşanabilir.

Rüyada kendi kalbinin sesini duymak uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kalbinin sesini duymak zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalbinin sesini duymak kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine yorulur.

Rüyada kendi kalbinin ağrıdığını görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kendi kalbinin çıkarıldığını görmek kötü olayların meydana geleceğine, insanlara olan güvenini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi sesini dinlemek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına yorulur.

Rüyada kendi oğlunun sesini duymak kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, zorlukların aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi kızının sesini duymak uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments