Rüyada kendi kına gecen oldugunu görmek

Rüyada kendi kına gecen oldugunu görmek alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, içinin ferahlayacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına işarettir.

Rüyada kendi kına gecen oldugunu gördüyseniz:

  • Yeni fikirler karlı girişimlere dönüşebilir.

Rüyada kendi kına gecen oldugunu görmek doğru yolu bulacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine yorulur.

Rüyada kendi kızının kına gecesinin olduğunu görmek gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına delalet eder.

Rüyada kendi kina gecesi olduğunu görmek korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada kendi kına gecesinin olduğunu görmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi kına gecenin olduğunu görmek üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına işarettir.

Rüyada kendi eline kına yakmak varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına delalettir.

Rüyada kendi elime kına yakmak kolay kolay pes etmeyeceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kına gecesinden kaçmak olumlu değişiklikler yaşayacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments