Rüyada kendini hapiste görmek ve ağlamak

Rüyada kendini hapiste görmek ve ağlamak hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kendini hapiste görmek ve ağlamak gördüyseniz:

  • İnsanlar değerli görüşlerinizi duymak isteyebilirler.

Rüyada kendini hapiste görmek ve ağlamak eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kendini ve eşini hapiste görmek aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendini hapiste görmek atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine tabir olunur.

Rüyada başkasını hapiste görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına alamet eder.

Rüyada bir başkasını hapiste görmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yakınlarını hapiste görmek yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada bir arkadaşını hapiste görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini hapiste görmek büyük bir parasızlık yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments