Rüyada kendini yönlendirmek

Rüyada kendini yönlendirmek dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendini yönlendirmek gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veya hareketler size zarar verebilir.

Rüyada kendini kendini görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, bedeninin de iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendini kendini hamile görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına delalet eder.

Rüyada kendini çıp sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, hayallerin yarıda kalacağına inanılır.

Rüyada kendini ölü hissetmek geçim sıkıntısının olmayacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada kendini kırbaçlamak yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kendini patlatmak atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini karabasan makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine inanılır.

Rüyada kendini rahatlatmak girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, dedikoduya tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.