Rüyada kendisinin doktor olduğunu görmek

Rüyada kendisinin doktor olduğunu görmek rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendisinin doktor olduğunu gördüyseniz:

  • Hakkınızda kötü dedikodular çıkabilir.

Rüyada kendisinin doktor olduğunu görmek bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendisinin öldüğünü görmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına inanılır.

Rüyada kendisinin kör olduğunu görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kendisinin güzel olduğunu görmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kendisinin yılan olduğunu görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine tabir olunur.

Rüyada kendisinin kanaması olduğunu görmek üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendisinin adet olduğunu görmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine rivayet eder.

Rüyada kendisinin polis olduğunu görmek dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments