Rüyada kimlik almak

Rüyada kimlik almak yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, saygınlık kazanacağına, itibarının ve makamının artacağına, sevilen bir kişi olunacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına delalet eder.

Rüyada kimlik almak gördüyseniz:

  • Geniş düşünün veya farklı şeyler yapın.

Rüyada kimlik almak onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada kimlik çıkartmak aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine alamet eder.

Rüyada kimlik değiştirme itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına inanılır.

Rüyada iki kimlik görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, heveslerinin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kimlik yırtılması kötü karakterli bir kadına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine rivayet eder.

Rüyada kimlik bulmak güvenlikli bir siteye taşınılacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına inanılır.

Rüyada kimlik sorması kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kimlik kontrolü zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments