Rüyada kimsesizlere yardım etmek

Rüyada kimsesizlere yardım etmek kötü duygularını yeneceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahatının da yerine geleceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına delalettir.

Rüyada kimsesizlere yardım etmek gördüyseniz:

  • Çalışmalarınız boşa gitmeyecek.

Rüyada kimsesizlere yardım etmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada yardım isteyene yardım etmemek eğitim konusunda bir adım atılacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe işaret eder.

Rüyada yardım isteyen birine yardım etmek çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yardım eli parasal olarak çok büyük destek vereceğine, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına yorulmaktadır.

Rüyada yardım teklifi elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine delalettir.

Rüyada ölü yardım etmesi ettikleri duanın kabul olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada yardım alamamak yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada allahım yardım et kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments