Rüyada kına satın almak

Rüyada kına satın almak çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine rivayet eder.

Rüyada kına satın almak gördüyseniz:

  • Belli bir fikrin arkasında durmanız veya fikrinizi kuvvetlendirmeniz gerekebilir.

Rüyada kına satın almak mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kına gecesinde kına yakıldığını görmek çaresiz durumlarda kalacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına delalet eder.

Rüyada kına gecesinde geline kına yakmak bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Rüyada kına gecesinde kına yakmak belki de hayatının aşkını bulacağına, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kına yaptırmak uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ele kına görmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada mor kına görmek işlerinin tutacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada kına dövme sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, anne baba duası alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments