Rüyada kirada oturmak

Rüyada kirada oturmak işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine delalettir.

Rüyada kirada oturmak gördüyseniz:

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır.

Rüyada kirada oturmak her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine delalet eder.

Rüyada eski kirada oturduğu evi görmek başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirada oturduğu evi satın almak arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada kirada oturduğu evin satıldığını görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kirada oturduğu evin satılması dinine bağlı kalacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına inanılır.

Rüyada kirada oturduğunu görmek yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada kirada oturduğu evi görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments