Rüyada kirada oturduğu evi satın almak

Rüyada kirada oturduğu evi satın almak böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, bir ömür olacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada kirada oturduğu evi satın almak gördüyseniz:

  • Riskli işlere kalkışmamanızda veya parasal konularda yanıltılma ihtimaline dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada kirada oturduğu evi satın almak rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına rivayet eder.

Rüyada eski kirada oturduğu evi görmek işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirada oturduğu evin satıldığını görmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, istediği herşeye sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirada oturduğu evin satılması hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirada oturduğu evi görmek para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oturduğu evi satın almak azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine delalet eder.

Rüyada eski oturduğu evi satın almak alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada kirada oturmak her şeyi kuralına göre yapacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments