Rüyada kırmızı olmak

Rüyada kırmızı olmak üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı olmak gördüyseniz:

  • Maddi dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada kırmızı kırmızı biber görmek dualarının kabul olacağına, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı kırmızı elbise giymek kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına inanılır.

Rüyada kırmızı sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına yorulur.

Rüyada kırmızı oje uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına delalettir.

Rüyada kırmızı kısa saç uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı pul görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada saksıda kırmızı gül işlerin yakın zamanda açılacağına, evi yoksa ev alacağına delalettir.

Rüyada kırmızı oya görmek özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments