Rüyada kıyafet katlamak

Rüyada kıyafet katlamak sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, canının sıkılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, günaha gireceğine, güven kaybına uğrayacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına inanılır.

Rüyada kıyafet katlamak gördüyseniz:

  • Aklınıza ilk gelen tercihi yapın.

Rüyada kıyafet üstüne kıyafet giymek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına delalet eder.

Rüyada kıyafet elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına işaret eder.

Rüyada kıyafet görmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıyafet saklamak var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine işaret etmektedir.

Rüyada uygunsuz kıyafet sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına delalet eder.

Rüyada kıyafet etiketi büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına işaret eder.

Rüyada kıyafet ıslatmak yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine işarettir.

Rüyada kıyafet aramak işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments