Rüyada koltuk altını tüylü görmek

Rüyada koltuk altını tüylü görmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, nitelik ve farklılık geleceğine, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada koltuk altını tüylü gördüyseniz:

  • Kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada koltuk altını tüylü görmek bereket ve zenginlik bulacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada koltuk altını öpmek kendisini üzen konuların kapanacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına inanılır.

Rüyada koltuk altını görmek zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada koltuk altını kıllı sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin koltuk altını görmek hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine işarettir.

Rüyada birinin koltuk altını temizlemek ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, çok başarılı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada koltuk altını temizlediğini görmek gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada koltuk altını aldığını görmek çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.