Rüyada köpek tırnağı kesmek

Rüyada köpek tırnağı kesmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, birçok dertle muhatap olacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada köpek tırnağı kesmek gördüyseniz:

  • Sakin kalıp, doğru düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada köpek tırnağı kesmek ağız tadının yerinde kalacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine alamet eder.

Rüyada köpek tirnagi geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine tabir olunur.

Rüyada köpek tırnağı batması işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada köpek tırnağı görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına yorulur.

Rüyada tırnağı yemek çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada ayı tırnağı görmek toparlanacağına, kendine geleceğine, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine delalettir.

Rüyada tırnağı çıkmak ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine delalettir.

Rüyada el tırnağı kesmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments