Rüyada küçük çocuğun eline kaka yapması

Rüyada küçük çocuğun eline kaka yapması sağlık sorunlarının başgöstereceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, geçmişi unutup geleceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, erken evlilik yapacağına, manevi mutluluğu tadacağına alamet eder.

Rüyada küçük çocuğun eline kaka yapması gördüyseniz:

  • Zekanızın keskinliğine karşılık duygusal olarak aynı derecede güçlü değilsiniz.

Rüyada küçük çocuğun eline kaka yapması uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun üstüne kaka yapması uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine yorulur.

Rüyada küçük bir çocuğun kaka yaptığını görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine delalet eder.

Rüyada çocuğun eline kaka yapması bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada küçük çocuğun kaka yaptığını görmek maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun altına kaka yapması kazancın yarı yarıya artacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada eline kaka değmek ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada eline kaka yapmak iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments