Rüyada küçük yaşta nişanlanmak

Rüyada küçük yaşta nişanlanmak hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, eline büyük paralar geçeceğine delalettir.

Rüyada küçük yaşta nişanlanmak gördüyseniz:

  • Kazanacaklarınız veya sonunda geldiğiniz nokta sizi sevindirebilir.

Rüyada küçük yaşta sözlenmek sıkılacağı bir haber almaya, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta nişanlanmak daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine işaret eder.

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük yaşta askere gitmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta gelin görmek neşenin ve mutluluğun geleceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada küçük yaşta hamile kalmak kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada kızımı küçük yaşta görmek verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada büyük birini küçük yaşta görmek rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments