Rüyada kulağini temizlemek

Rüyada kulağini temizlemek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, kötü günleri geride bırakacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, sevgisinin artacağına, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine inanılır.

Rüyada kulağini temizlemek gördüyseniz:

  • İmkanlarınızı çok daha iyi kullanmalısınız.

Rüyada kulagını görmek anlaşmazlıkların baş göstereceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulağini temizlemek yeni işlerin geleceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına delalet eder.

Rüyada annemin kulağını temizlemek rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin kulağını görmek helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, kendi bildiğini okuyacağına alamet eder.

Rüyada eşinin kulağını çekmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kulağını kesmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada köpeğin kulağını ısırmak iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kulağını deldiğini görmek zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments