Rüyada kürtaj olacağını duymak

Rüyada kürtaj olacağını duymak hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, moralinin düzeleceğine, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine rivayet eder.

Rüyada kürtaj olacağını duymak gördüyseniz:

  • Çevrenizde bulunan kimseler sizdeki enerjiyi açıkça hissedebilirler.

Rüyada kürtaj olacağını duymak işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kürtaj olacağını görmek maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada kürtaj olacağını öğrenmek sevdikleriyle arasının açılacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işarettir.

Rüyada birinin kürtaj olacağını görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye delalettir.

Rüyada kürtaj sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, rahat rahat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kürtaj olmamak elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, manevi mutluluğu tadacağına yorulur.

Rüyada kürtaj yapmak tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kürtaj olamamak ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments