Rüyada küs olduğu kişiyi

Rüyada küs olduğu kişiyi iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, ekmeğinin azalmayacağına, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada küs olduğu kişiyi gördüyseniz:

  • Fazla talepkar görünmemeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada küs olduğu kişiyi yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada kel olduğu görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğu sevdiğine sarılmak yeni kararlar alınacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada küs olduğu karısını görmek geçim derdi yaşamayacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğu annesini görmek ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayrı olduğu eşi ile barışmak çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin öldüğü görmek karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğu biriyle bayramlaşmak yaşam şartlarının düzeleceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments