Rüyada küs olduğun birinin altın vermesi

Rüyada küs olduğun birinin altın vermesi sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, para kazanmaya, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına işarettir.

Rüyada küs olduğun birinin altın vermesi gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki veya farklı kültürlerden gelen kişilerle problemler yaşayabilirsiniz.

Rüyada küs olduğun birinin altın vermesi hasret giderileceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin sana altın vermesi mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada birinin öldüğün duymak sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine işarettir.

Rüyada küs olduğun birinin nişanlanması bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin taş atması bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğun birinin gülümsemesi mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin çay vermesi yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments