Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmak istememesi

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmak istememesi hanesine bolluk geleceğine, hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, doyasıya sefasını süreceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmak istememesi gördüyseniz:

  • Harekete geçmekten çekinmeyin, sorularınız varsa sonra dile getirirsiniz.

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmak istememesi hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmak istemesi attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuşmaya çalışması çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biri seninle konuşmak istemesi uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına yorulur.

Rüyada konuşmadığın birinin seninle konuşmak istemesi çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, huzurlu günlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada dargın olduğun birinin seninle konuşması hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına delalettir.

Rüyada küs olduğun birinin seninle konuştuğunu görmek yeni bir yol çizileceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun kişinin seninle konuşmak istemesi kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments