Rüyada merdivenden aşağı düşmek

Rüyada merdivenden aşağı düşmek saydığı ve tanıdığı biri olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada merdivenden aşağı düşmek gördüyseniz:

  • Belli bir işe ya da konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini ya da nasıl daha fazla kanalize olabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada merdivenden aşağı düşmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına işarettir.

Rüyada merdivenden aşağı uçmak yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir merdivenden aşağı inmek işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına alamet eder.

Rüyada yüksek merdivenden aşağı inmek kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdivenden aşağı inmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yürüyen merdivenden aşağı inmek kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı kaymak hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı atlamak bununla yüceleceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments