Rüyada merdivenden düşüp bayılmak

Rüyada merdivenden düşüp bayılmak neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada merdivenden düşüp bayılmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda sorumluluk almanız yaşadığınız yerle ilgili söyleyecek sözünüz olmasını sağlayabilir.

Rüyada merdivenden düşüp bayılmak zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, uzun uzun dalıp gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden düşüp yaralanmak sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, kazancının çok daha fazla olacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşüp kalkmak bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşüp ölmek hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin merdivenden düşüp öldüğünü görmek heveslerinin biteceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun merdivenden düşüp öldüğünü görmek ün ve itibar sahibi olacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden düşüp uyanmak zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine yorulur.

Rüyada düşüp kan görmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments