Rüyada mezarlığa oturmak

Rüyada mezarlığa oturmak borçlarını bitireceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlığa oturmak gördüyseniz:

  • Kuvvetinizin farkındasınız.

Rüyada mezarlığa oturmak sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlığa gidememek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlığa bakmak refah düzeyinin artacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlığa uçmak hayırlı bir haber alınacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlığa gül bırakmak ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada mezarlığa çiş yapmak hayattan bıkmasına neden olacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına delalet eder.

Rüyada mezarlığa girmemek hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına alamet eder.

Rüyada mezarlığa yürümek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, ruh sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments