Rüyada mezarlık duvarından atlamak

Rüyada mezarlık duvarından atlamak hayallerini sürekli erteleyeceğine, maddi yükünün artacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, ödeme güçlü çekeceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada mezarlık duvarından atlamak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan duygusal durumlara tepki verirken dikkatli olun.

Rüyada mezarlık duvarından atlamak hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada evin duvarından su akması yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, rızkının azalacağına yorulur.

Rüyada evin duvarından su gelmesi eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine rivayet eder.

Rüyada evin duvarından bal akması kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarından temiz su akması hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçe duvarından atlamak mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine işaret eder.

Rüyada odanın duvarından su akması sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarından su aktığını görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments