Rüyada mor etek giydiğini görmek

Rüyada mor etek giydiğini görmek ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine inanılır.

Rüyada mor etek giydiğini gördüyseniz:

  • İş birlikleri, ekip çalışmaları, grup aktiviteleri, ortaklık veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular ön planda.Belli anlaşma veya sözleşmelerin dikkatle ele alınması ya da üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada mor etek giydiğini görmek sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada etek giydiğini görmek kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada başkasının etek giydiğini görmek kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada renkli etek giydiğini görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yırtmaçlı etek giydiğini görmek işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına işarettir.

Rüyada uzun kot etek giydiğini görmek sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin etek giydiğini görmek atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, iyi ruh halinin bozulacağına yorulur.

Rüyada başkasının kırmızı etek giydiğini görmek sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.