Rüyada nişanlımın başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada nişanlımın başkasıyla evlendiğini görmek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada nişanlımın başkasıyla evlendiğini gördüyseniz:

  • Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir.

Rüyada nişanlımın başkasıyla evlendiğini görmek sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, kısmetinin bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada nişanlımın başkasıyla evlenmesi diploma ve meslek sahibi olacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasıyla evlendiğini görmek ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, pek çok olumlu gelişmelere tabir olunur.

Rüyada yengenin başkasıyla evlendiğini görmek rahatının bozulacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulur.

Rüyada birinin başkasıyla evlendiğini görmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisini başkasıyla evlendiğini görmek yolculuğa çıkmaya, rahatının ve huzurunun bozulacağına alamet eder.

Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini duymak sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, umutsuzluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.