Rüyada nişanlısıyla tartışmak

Rüyada nişanlısıyla tartışmak ailede rızık yokluğuna düşeceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, şöhret elde edeceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, güzel bir yola çıkılacağına, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine rivayet eder.

Rüyada nişanlısıyla tartışmak gördüyseniz:

  • Yükselmeniz için bazı arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız var.

Rüyada nişanlısıyla yüzmek zor bir durumda kalacağına, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişanlısıyla uyumak kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada nişanlısıyla tartışmak yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eski nişanlısıyla konuşmak süzüleceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada nişanlısıyla dans etmek aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada eski nişanlısıyla barışmak iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada nişanlısıyla kavga etmek kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski nişanlısıyla telefonda konuşmak maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments