Rüyada oğluna elma vermek

Rüyada oğluna elma vermek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına işarettir.

Rüyada oğluna elma vermek gördüyseniz:

  • Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte fayda var.

Rüyada oğluna elma vermek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine işarettir.

Rüyada elma ağacı görmek elma yemek uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil elma ve kırmızı elma toplamak eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada elma ağacından kırmızı elma toplamak çoluk çocuğa karışacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil elma ağacından elma yemek huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, dertlerin günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada elma ağacından elma çalmak üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada elma bahçesinde elma yemek kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına yorulur.

Rüyada elma ağacından elma toplamak kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments