Rüyada okulda parti görmek

Rüyada okulda parti görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, kişinin başarılarının artacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına delalettir.

Rüyada okulda parti gördüyseniz:

  • Duygusal karmaşalar yaşıyorsunuz.

Rüyada okulda parti görmek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada okulda parti yapmak büyük bir saygınlık kazanacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın iyi parti maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ak parti görmek eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada parti vermek şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine alamet eder.

Rüyada parti eğlence yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada parti başkanı karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada parti seçimi görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments