Rüyada ölmek kabre girmek

Rüyada ölmek kabre girmek ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işinde yükseleceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada ölmek kabre girmek gördüyseniz:

  • Maddi anlamda sizi rahatlatabilecek fırsatlara kavuşabilir, ek gelir elde etmenin yollarını bulabilirsiniz.

Rüyada ölmek kabre girmek yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmek ve kabre konmak iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine inanılır.

Rüyada kabre gömülmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada ölüyü kabre koymak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada kabre cenaze koymak yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada kabre selam vermek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine delalettir.

Rüyada kabre girdiğini görmek maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, kazancının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabre konmak sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısmetlerinin çoğalacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments