Rüyada kabre selam vermek

Rüyada kabre selam vermek girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına rivayet eder.

Rüyada kabre selam vermek gördüyseniz:

  • Ufak tefek oyunlar önemsediğiniz veya iş birliği içine girmek istediğiniz kişilerin ya da kurumların dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Rüyada kabre selam vermek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine delalet eder.

Rüyada kabre gömülmek çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabre cenaze koymak işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada ölmek kabre girmek umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada kabre girdiğini görmek var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına işaret eder.

Rüyada ölüyü kabre koymak hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine tabir olunur.

Rüyada kabre konmak iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, asık yüzlerin güleceğine delalettir.

Rüyada kabre su dökmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, halinin iyi olduğuna alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.