Rüyada ölmüş birine kolonya dökmek

Rüyada ölmüş birine kolonya dökmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birine kolonya dökmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeye hazır olmanız durumunda özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda kazanacaklarınız olabilir.

Rüyada ölmüş birine kolonya dökmek umutlarının çoğalacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birine kolonya vermek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, hak yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada birine kolonya dökmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin kolonya istemesi huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Rüyada birine kolonya sürmek o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine kolonya vermek rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin eline kolonya dökmek işlerinin her zaman büyüyeceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kolonya şişesi kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada ölmüş birine kolonya dökmek

  1. Rüyamda ölmüş babam hastaydı kolanya sürdüm yüzüne gözlerini açtı senin elin çok açık dedi yorumlarmisiniz

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.