Rüyada ölmüş birini görüp sevinmek

Rüyada ölmüş birini görüp sevinmek büyük bir servete kavuşacağına, maddi olanaklarının artacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına inanılır.

Rüyada ölmüş birini görüp sevinmek gördüyseniz:

  • Artık işe yaramayan plan, anlaşma, düzenleme veya ilişkilerden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birini görüp ona sarılmak hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birini görüp sevinmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birini görüp konuşmak ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp öpmek çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini diri görüp sarılmak yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp sohbet etmek parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp elini tutmak karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birini görüp konuşmamak bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments