Rüyada ölmüş birini yıkayıp kefenlemek

Rüyada ölmüş birini yıkayıp kefenlemek çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birini yıkayıp kefenlemek gördüyseniz:

  • Çıkabilecek sorunları çözebilmek için çok çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Rüyada ölmüş birini yıkayıp kefenlemek zor günler geçirileceğine, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada tül yıkayıp asmak kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşarp yıkayıp asmak iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına işaret eder.

Rüyada çamaşır yıkayıp kurutmak bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü yıkayıp kefenlemek dertlerin bitip huzura erileceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına işarettir.

Rüyada elma yıkayıp yemek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada çarşaf yıkayıp asmak helal rızka sahip olunacağına, yaşamının da düzene gireceğine delalettir.

Rüyada çamaşır yıkayıp asmak elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments