Rüyada ölmüş birinin kulağına bir şey söylemesi

Rüyada ölmüş birinin kulağına bir şey söylemesi bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin kulağına bir şey söylemesi gördüyseniz:

  • Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir.

Rüyada ölmüş birinin kulağına bir şey söylemesi bunalımlı günler geçirileceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kulağına fısıldaması ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada birinin kulağına üflemesi bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına yorulur.

Rüyada kulağına birinin birşey söylemesi sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kulağına birşey söylenmesi ekonomik olarak zayıflayacağına, hayırlı kararlar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kulağına ezan okumak işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, huzurlu günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada birinin kulağına küpe takmak zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına delalet eder.

Rüyada birinin kulağına altın küpe takmak endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurhayat

Rahmetli annem kulagima gozum uzerinde dedi ne anlama gelir cok etkisinde kaldim