Rüyada ölmüş birinin oynaması

Rüyada ölmüş birinin oynaması çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin oynaması gördüyseniz:

  • Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

Rüyada ölmüş birinin kokması plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin evi temizlemesi başarı ve zafer kazanacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin araması ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, isteklerine kulak vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin yol göstermesi hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin kel görmek bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin diş çekmesi tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin yürümesi toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin ev taşıması kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments