Rüyada ölünün bıçaklanması

Rüyada ölünün bıçaklanması iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, küfürlü söze, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, hayallerinin de yarım kalacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün bıçaklanması gördüyseniz:

  • Aşırılıklar sorunlara neden olabilir.

Rüyada ölünün vedalaşması sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına inanılır.

Rüyada ölünün bitlenmesi uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına delalettir.

Rüyada ölünün çıkarılması özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına işarettir.

Rüyada ölünün yol yapması aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine inanılır.

Rüyada ölünün kel olması anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün bez vermesi istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, başarıları ile tanınacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün bir şey demesi kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün ev satması sorunların son bulacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments