Rüyada ölünün oje sürmesi

Rüyada ölünün oje sürmesi herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, ortağından ayrılacağına, geçim derdinin olmayacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün oje sürmesi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size kendinizi iyi hissettirebilir.

Rüyada ölünün külleri aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün su içmesi ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün mor giymesi üzüleceğine, zor durumda kalacağına, saygınlık kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün şükretmesi bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün osurması illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölünün sayıklaması işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine inanılır.

Rüyada ölünün uçması günahkâr olacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine işarettir.

Rüyada ölünün saç okşaması zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.