Rüyada ölüye çay vermek

Rüyada ölüye çay vermek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, kazancında artış olacağına, çarelere kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, darlığa düşmeyeceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına yorulur.

Rüyada ölüye çay vermek gördüyseniz:

  • Farkında bile olmadığınız, kapalı kapılar ardındaki bazı çalışmaların planlandığı gibi gitmemesi sosyal hayatınızda veya iş yaşamınızda sizin avantajınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada ölüye su vermek hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ölüye ev almak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye bal yedirmek iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye süt vermek dertlerin bölüşüleceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada ölüye yedirmek ters giden işlerin de düzeleceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye muz vermek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölüye dut vermek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına tabir olunur.

Rüyada ölüye bir şey vermek ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments