Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına alamet eder.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek gördüyseniz:

  • Bir haberin ardından ilginç bir buluşma gelebilir.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka mezara gömmek kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka mezara görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp yıkamak elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp eve getirmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp konuşmak sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını alamet etmektedir.

Rüyada mezardan ölüyü çıkarıp tekrar gömmek dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, kalp kırmaya inanılır.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp tekrar gömmek sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments