Rüyada otururken çiş yapmak

Rüyada otururken çiş yapmak sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada otururken çiş yapmak gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Rüyada otururken çiş yapmak çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada otururken uçmak yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına inanılır.

Rüyada peygamberimizi otururken görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, göğüs germek zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini otururken görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine işaret eder.

Rüyada ölüyü otururken görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine alamet eder.

Rüyada deveyi otururken görmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada cumhurbaşkanını otururken görmek ondan şifa göreceğine, güç alacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaanneyi otururken görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments