Rüyada peygamberimizi otururken görmek

Rüyada peygamberimizi otururken görmek daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada peygamberimizi otururken gördüyseniz:

  • Şikayet etmeye başlamanız sizi eleştirilere açık hale getirebilir.

Rüyada peygamberimizi otururken görmek onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına işarettir.

Rüyada otururken uçmak sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine delalettir.

Rüyada otururken çiş yapmak iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanını otururken görmek yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine işaret eder.

Rüyada deveyi otururken görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü otururken görmek elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, koltuğunun da yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini otururken görmek önemli kararlar alınacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini tuvalette otururken görmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments