Rüyada oyun cd si görmek

Rüyada oyun cd si görmek kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada oyun cd si gördüyseniz:

  • Diğerlerinin önemsemediği bağlantılar kurma ihtimaliniz var.

Rüyada ölü ile oyun oynamak ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına yorulur.

Rüyada oyun cd si görmek kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada oyun izlemek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dans oyun gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına delalettir.

Rüyada bebeğin oyun oynaması emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada oyun oynandığını görmek çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada televizyonda oyun oynamak kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine rivayet eder.

Rüyada cenazede oyun oynamak yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments