Rüyada özlediğin kişileri görmek

Rüyada özlediğin kişileri görmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada özlediğin kişileri gördüyseniz:

  • Çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir.

Rüyada özlediğin kişileri görmek kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada özlediğin biriyle buluşmak bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine alamet eder.

Rüyada özlediğin kişiyi öpmek yatırımlarının kar getireceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyada özlediğin birinin gelmesi hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, özgüveninin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok özlediğin birini görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına rivayet eder.

Rüyada özlediğin arkadaşına sarılmak aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine yorulur.

Rüyada özlediğin erkeği görmek duygusal olarak çok kötü olabileceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada özlediğin biriyle mesajlaşmak kolaylıklara kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments