Rüyada parlak bardak görmek

Rüyada parlak bardak görmek her zaman el üstünde tutulacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, aniden evlilik kararı alacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parlak bardak gördüyseniz:

  • Uzlaşmaya açık olmanız sizi daha olumlu bir yola sokabilir.

Rüyada parlak bardak görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına tabir olunur.

Rüyada parlak cam bardak görmek kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına işarettir.

Rüyada bardak bardak su içtiğini görmek zenginlik kazanacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada bardak bardak su doldurmak yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, eğlenceli günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada bardak bardak süt görmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardak bardak su görmek sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına inanılır.

Rüyada parlak oda çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, güç kaybedeceğine işarettir.

Rüyada parlak göz geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments