Rüyada parmak kesilmesini görmek

Rüyada parmak kesilmesini görmek inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına delalettir.

Rüyada parmak kesilmesini gördüyseniz:

  • Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıdasınız.

Rüyada parmak kesilmesini görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada parmak içinden parmak çıkması bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, darlık içine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada at kesilmesini görmek başarılarının sürekli olacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurban kesilmesini çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada saçların kesilmesini görmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, büyük başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada bacağının kesilmesini görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada köpek kesilmesini görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kesilmesini görmek işi ile gündeme geleceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments