Rüyada parmakla bal yemek

Rüyada parmakla bal yemek geçiminin daha kolay hale geleceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, sağlığının yerine geleceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada parmakla bal yemek gördüyseniz:

  • Hızlandırılmış bir olay devam eden bir projenin gidişatını ya da nakit akışınızı olumlu etkileyebilir.

Rüyada parmakla bal yemek yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada parmakla saymak sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada parmakla dokunmak kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada parmakla işaret etmek verdiği emeklerin boşa gideceğine, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birini parmakla göstermek çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına inanılır.

Rüyada parmakla yazı yazmak uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Rüyada parmakla gösterilmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, geleceğe olan inancını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada parmakla burun temizlemek kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments