Rüyada pazarın toplanması

Rüyada pazarın toplanması üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada pazarın toplanması gördüyseniz:

  • Yardımlarınız, fikirleriniz, önerileriniz, bilginiz ya da tecrübeniz karşınızdaki kişilerin gözünde sizi bir yıldız haline dönüştürüyor.

Rüyada pazarın toplanması maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine delalettir.

Rüyada pazarın içinden geçmek rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada pazarın toplandığını görmek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments