Rüyada peygamberimizin elçisini görmek

Rüyada peygamberimizin elçisini görmek üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, işinden ve parasından olacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada peygamberimizin elçisini gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bazı durumlar veya sorunlar belli plan veya düzenlemelerde belli uyarlamalar yapılmasını gerektirebilir.

Rüyada peygamberimizin elçisini görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin elçisini görmek sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada peygamberimizin sarılması endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamberimizin konuşması kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada peygamberimizin gülmesi asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada peygamberimizin ailesini görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada peygamberimizin ravzasını görmek düşmanından kurtulmaya, malının, parasının ve canın güvende olacağına alamet eder.

Rüyada peygamberimizin adini duymak maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilan alp

Rüyamda bir adam gelip bn peygamberin elçisiyim diyordu bizim düşmanlarımız vardi o adamda bizi bi çemberin içine alıyordu bize hicbirsey olmuyordu sonra düşmanlardan biri gelip bizim gözümüz görmesin diye kum atıyordu bnd ona atıyordum sonra o kaçıyordu yorumlarsaniz sevinirim